KATILIMCI PROFİLİ

İhalelerim katılımcı profili

Katılımcı profili sistemi, www.faydapazarlama.com;www.ihalelerim.com sitesinin en önemli yapı taşlarından biridir.

Katılımcıların geçmişte yaptığı alışveriş işlemlerinin sonunda aldıkları indirim kuponları , ve kazandıkları hediye indirim kuponlarının puan ve yorumların dökümü niteliğindedir.

Puan ve yorum hakkınızı kullanırken, alışveriş tecrübelerinizi doğru şekilde aktarmanız, diğer katılımcılara da yol gösterecektir. Vereceğiniz puan ve yorumlar, o katılımcının profilini oluşturacak ve tüm katılımcılar tarafından görüntülenecektir. Bu nedenle herhangi bir katılımcıya olumsuz yorum yazarken katılımcı profilinin önemini göz önünde bulundurmanızı, olumsuz tecrübelerinizi uygun bir üslupla anlatmanızı öneririz. Yazacağınız yorumlar, diğer katılımcıların benzer sorunlar yaşamasını önleyecektir.

www.faydapazarlama.com;www.ihalelerim.com katılımcı profili sistemi, açık ve dürüst ihaleli satış ve ticaret yapmayı teşvik etmek için tasarlanmıştır. Bu sistemin kötüye kullanılmasını önlemek için bazı kurallar vardır.

Katılımcı profili manipülasyonu

www.faydapazarlama.com;www.ihalelerim.com. kendi üyelikleriniz arasında işlem yapmanız veya gerçekleşmeyen işlemlerde gerçekleşmiş gibi puan ve yorum kullanarak sahte bir katılımcı profili oluşturmanız kesinlikle yasaktır.

Bu kuralın ihlali halinde:

• Listelemeleriniz iptal edilebilir

• İşlem yapma hakkınız askıya alınabilir

• Üyeliğiniz iptal edilebilir

• Almış olduğunuz puan ve yorumlar silinebilir.

Manipülasyon yaptığını düşündüğünüz katılımcıları, ihalelerim. com Müşteri Hizmetleri'ne iletebilirsiniz.